EESTI KEEL

Tere tulemast!

Eesti Keele lipp

Eesti keele kursused

Meie eesti keele kursuste grupid on mõistlikult väikesed (kuni 10 inimest) selleks, et pakkuda õppijale personaalset lähenemist ja võimaldada õpetajal tegeleda iga õppijaga vastavalt tema oskustele ja vajadustele.
Õpetame eesti keele tavakursusi tasemetel A1 – C1.

Vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsleri käskkirjale 3.01.2017 nr 1.1-3/17/2 omab City Keeltekool tegevusluba tasemeeksamiks ettevalmistuskursuste korraldamiseks tasemetel A2, B1 ja B2. Tasemeeksami positiivse soorituse korral on õpilasel õigus kursuse tasu tagastusele SA Innove kaudu. Allpool leiate rohkem infot meie kooli õpetajate ning õppekavade A2, B1 ja B2 kohta.

Asume Tallinna kesklinnas keset ärikvartalit Stockmanni ja SEB peahoone vahetus läheduses. Tulge meie kursustega tutvuma!

Loe edasi..

Kursustel õpime nii õpikute kui ka õpetaja poolt koostatud õppematerjalide järgi. Vaatame lühemaid vastavale tasemele mõeldud videolõike, loeme uudiseid ning mängime rollimänge.

Klassi tahvlimaterjal saadetakse e-mailiga õppijatele pärast igat tundi, mis on väga mugav lahendus, kui käsi kiiresti kirjutades krampi kisub. Seega ei pea muretsema, et tunnis ei jõua kõike üles kirjutada ning oluline informatsioon kaduma läheb. Esimesse tundi tulijatel soovitame kaasa võtta vaid hea tuju.

Registreeri Kursustele

Vajutades pildi peale vasakul

Alustavad eesti keele kursused

Tasemed: A1 – algtase (algajatele, kes pole kunagi varem keelt õppinud), A2 – elementaartase,
B1 – madalam kesktase/kesktase, B2 – kõrgem kesktase.

Korraldame nii tööalaseid kui ka tavakursusi erinevatele keeletasemetele. Kursused toimuvad 3 – 5 korda nädalas, 4 akadeemilist tundi korraga ning kestavad 3 – 5 nädalat. Palume Teil ära täita “Registreeru kursusele” vorm ning me anname Teile teada, millal järgmine kursus on alustamas.
Juhul kui tavagrupp (7 – 10 õppijat grupis ning õppemaht 60 ak/h) ei komplekteeru, siis pakume Teile võimalust liituda minigrupiga (4 õppijat grupis ning õppemaht 40 ak/h). Grupid alustavad täitumise korral esimesel võimalusel.

City Keeltekool korraldab eesti keele tasemeeksamiks ettevalmistavaid kursusi tasemetel A2, B1 ja B2. Eduka tasemeeksami sooritamise puhul on õpilasel õigus taodelda õppetasu tagastust sihtasutus Innovelt.

Saadame enne kursuse algust kinnituse kursuse toimumise kohta.

Tutvu meie õpetajatega

Tutvu keeletasemetega

Tutvu meie dokumentide ja õppekavaga

15aug - 23octTerve päevEesti keele kursus B2.3, E/K 19.00 - 20.30, 40 h, 360 euro, õpetaja Gunnel Koba