September, 2021

16sep10:00Kursus on lõppenudEesti keele kursus tasemele А1 on-lineКурсы эстонского для начинающих на уровень А1 он-лайн, Вт/Чт 10.00 - 11.30, преподаватель Мийна Пуусепп, 120 ак.ч., 1152 € (128 € в месяц) + 20 учебник)

Курс эстонского языка для тех, кто никогда не учил этот язык. По окончании курса учащийся будет обладать элементарными знаниями для общения на эстонском языке: уметь представиться, немного рассказать о себе, пользоваться бытовой лексикой для описания обычной ежедневной деятельности, знать числа, время, дни недели, купить билеты или продукты и т.п. Курс состоит из 3-х частей: A1.1, А1.2 и А1.3.  Предлагаем Вашему вниманию модуль А1.1. (40 ак.ч).

Koolituse А1 kogumaht on 240 ak/h, millest 120 ak/h on kontakttundide arv (tunnid koolis). Kursuse maksumus on 1172 €.

Õppe käigus läbitakse järgmised teemad:
Enda tutvustamine / Знакомство и представление
Tegevused / Разные виды деятельности
Numbrid / Цифры
Nädalapäevad / Дни недели
Kellaajad / Время
Söögid ja joogid / Еда и напитки
Reisimine (piletite ostmine) / Поездки (покупка билетов)
Nimisõnad / Существительные
Omadussõnad / Прилагательные
Kuud ja kuupäevad / Месяцы и дни недели
Kohtumise kokkuleppimine / Согласование встречи
Tee juhatamine / Как пройти?
Poes käimine / Поход по магазинам
Riided ja jalanõud / Одежда и обувь
Eesti rahvustoidud / Эстонская кухня
Minu töö / Моя работа
Eesti tutvustamine / Рассказ об Эстонии

Õpiväljundid: kursuse lõppedes oskab õppija lihtlausete abil end tutvustada ning moodustada küsimusi, et ka teiste inimeste kohta teada saada. Õppija saab aru lihtsamast eestikeelsest tekstist ning oskab moodustada lauseid, mis puudutavad igapäevaseid tegevusi (nt enda tutvustamine, igapäevastest tegevustest rääkimine, poes/restoranis/kohvikus käimine). Õppija oskab küsida teed ning saab aru lihtsamatest juhenditest.

Õppematerjalid: 1) Rannut, Ülle, Eesti keele töövihik ja CD A1.1 ja A1.2, – Tallinn : ImmiSoft, c2015, 2) Lihtne grammatika algajale, Sarja toimetaja: Ülle Rannut, PhD. – Tallinn : ImmiSoft, 3) Suhtleme Eestis. Eesti keele õppevideo A1.1.

Koolituse lõpetamise tingimused:

Õppejõud: Miina Puusepp on lõpetanud Tallinna Ülikooli eesti keel võõrkeelena eriala. Ta on täiendanud ennast täiskasvanute pedagoogika ja psühholoogia erialal.
Miina on õppinud ka Venemaal ja omandanud magistrikraadi Belgias.
Üle 10 aasta õpetab ta Tallinna Talveülikoolis algajatele eesti keele ilu ja võlu.
Miina on ka Keelekohvikute pidaja.
Tema õpetamisstiil on mänguline ja lisaväärtusena jägab ta oma teadmisi Eestimaast

(Neljapäev) 10:00