Märts, 2019

12mar19:15Kursus on lõppenudRootsi keel A1.2 (vene keele baasil)Курс шведского языка на уровень А1.2, Пн/Чт, kell 19.15 - 20.45, преподаватель Ольга Кулак, 40 ак.ч с минигруппе 4-5 человке, 360 EUR

Курс шведского языка для начинающих А1 поможет Вам овладеть языком на элементарном уровне и позволить справляться в бытовых ситуациях (в транспорте, в магазине, на улице и т.п). Курс А1.2  40 ак.ч – это второй модуль от полного курса А1 (80 ак.ч.). В курсе будут рассмотрены темы: “Знакомство”, “Моя семья”, “Моя работа/учёба”, “Мои хобби!, “Мой дом” и др. По грамматике будут даны азы построения речевых конструкций.

Kursuse teemad

Enese tutvustamine
Perekonnaliikmed ja sugulusastmed
Kohtumise planeerimine
Nädalapäevad, numbrid, kuupäevad, kellaajad
Päevakava tutvustamine
Tulevik ja planeeritavad tegevused
Omadussõnad (värvid ja muud omadussõnad esemete kirjeldamiseks)
Ilmafraasid
Söök ja jook
Reisimine (komandeering Norras: lennupiletite, hotelli broneerimine, kohtumise kokku leppimine)
Traditsioonid ja pühad Rootsis

Õpik: Rivstart, Svenska för nybörjare, online õppevahendid ja teised õpetaja poolt koostatud õppematerjalid.

Õppemeetod: Rõhk on suhtlemisel, rollimängudel, dialoogidel; samuti harjutame kirjalikku oskust, st e-mailidekoostamist. Loomulikult õpime seejuures grammatikat – mänguliselt, lõbusalt ja tõhusalt 🙂

(Teisipäev) 19:15

Osalejad Osavõtjaid 1