Mai, 2020

04may(may 4)12:0031aug(aug 31)15:00Kursus on lõppenudTööalane inglise keel B1, 120 ak/h, minigrupiõpe, Zoom õpeE/K, kell 12.00 - 15.00, õpetaja Maarit Alas, 1350 EUR

Õppe kogumaht on 240 ak/h, millest kontakttundide arv on 120 ak/h.

Inglise keel B1 kursusel läbitakse järgmised teemad:
Enda ning perekonna tutvustamine
Töökoha tutvustamine ning kirjeldamine
Ametialaste kirjade koostamine ning vastamine
Viisakas pöördumine suuliselt kui ka kirjalikult
Teenindusvaldkonna keel
Esemete/teenuste kirjeldamine
Reisiteenuste broneerimine/ostmine (komandeering)
Linna tutvustamine
Tööintervjuul tegemine
Ettevõttest presentatsiooni tegemine
Tuleviku plaanidest rääkimine
Arvete koostamine, maksud

B1 kursuse lõpetanu oskab liitlausetega lausetega kirjeldada end, töökohta ning elukohta;
mõistab lihtsamaid tekste (nt reisimisel) ning oskab küsida juhiseid; oskab koostada lihtsamaid
ametialaseid tekste ning vastata juba kirjadele tuttaval teemal.

Õppemeetodid:
Kuna grupid on väikesed (4-5 osalejat), siis keskendutakse peamiselt suulise väljendamisoskuse arendamisele, kuid kindlasti käiakse läbi A2B1 keeletaseme grammatika. Grupi väiksus võimaldab õpetajal kontsentreeruda õpilaste jaoks vajalikele teemadele ning arendada spetsiifilist ametialast keelt. Õpe toimub läbi mänguliste rollimängude ning samuti koostatakse dialooge ja ametialaseid tekste. Samuti võimaldab klassiruumi tehnika vaadata õppevideosid ning muid online õppekeskkondasi.

Koolituse lõpetamise tingimused:

Õpetaja:
Maarit Alas on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu kolledzis Turismi-ja Hotelliettevõtlust, lõpetanud TEFL õpetajate koolituse ning läbinud mitmeid õpetajatele suunatud koolitusi täiendades end iga-aastaselt, viimati osa võttes ka Erasmus+ õpperännakul Firenzes, Itaalias. Maarit Alas on töötanud mitmeid aastaid inglise keele õpetajana erinevates keeltekoolides õpetades peamiselt tööalaseid inglise keele kursuseid tasemetele A2-B2.

Mai 4 (Esmaspäev) 12:00 - August 31 (Esmaspäev) 15:00