Jaanuar, 2018

15jan00:00Tööalane inglise keel B1, 40 ak/h, intensiivkursusE/T/K/N, 09.00 - 11.15, õpetaja Maarit Alas, 450 EUR

Õppe kogumaht on 80 akadeemilist tundi, millest kontakttundide arv on 40 ak/h.

B1 taseme koolitus läbib järgmisi teemasid:
Meedia roll ühiskonnas (sotsiaalmeedia, internet, ajalehed)
Kombed, tavad ja tähtpäevad (tähtpäevade kirjeldamine)
Väliskülalised Eestis (tähtsaimad vaatamisväärsused ja nende kirjeldamine)

Õpiväljundid: õpilane oskab suhelda juba tuttavatel teemadel; oskab moodustada liitlauseid ning kasutada sünonüüme; saab aru native speakeri kõnest, kui kasutatakse lihtsamaid lauseid ning kõneldakse aeglasemalt; oskab väljendada oma arvamust ning seda põhjendada; oskab koostada tekste igapäevastel teemadel ning lihtsamat ametialast kirja.

Õppematerjalid: “New Headway Pre-Intermediate”, fourth edition; John and Liz Soars; Oxford University Press 2012. “New Headway Intermediate”, fourth edition; Liz and John Soars, Oxford University Press 2012.
Nõuded õpingute lõpetamiseks, sh hindamismeetod ja -kriteeriumid:
Õppija osaleb vähemalt 80% ulatuses kontakttundides; sooritab kodutööd ja vahe- ning lõputestid.
Koolitajal on magistrikraad inglise keele filoloogia erialal.

(Esmaspäev) 00:00