Mai, 2018

7may - 21sepTerve päevTööalane inglise keel B1-B2, 120 ak/h, minigrupiõpe (grupis 4-5 in)E/K, kell 12.30 - 14.00, õpetaja Ivika Toldova Costa, 1350 EUROle esimene registreerimaks ennast kursusele

Õppe kogumaht on 240 akadeemilist tundi, millest kontakttundide arv on 120 ak/h.

B1-B2 taseme koolitus läbib järgmisi teemasid:
Meedia roll ühiskonnas (sotsiaalmeedia, internet, ajalehed)
Kombed, tavad ja tähtpäevad (tähtpäevade kirjeldamine)
Väliskülalised Eestis (tähtsaimad vaatamisväärsused ja nende kirjeldamine)
Ametikirjade koostamine (tööalaste kirjade kirjutamine, küsimuse esitamine, kirjadele vastamine, kaebuste kirjutamine ning nendele vastamine) Erinevad töökohad (erinevate ametite kirjeldamine ning võrdlemine)
Finantsalane sõnavara
Majandusuudiste arutamine ning analüüsimine
Turundus (erinevad turunduskanalid)
Statistika (erinevate majandusvaldkondade statistiline analüüs)
Innovatsioon ja tootearendus (teadusteemaliste artiklite analüüs ja arutamine)
Ettevõtte tuleviku prognoosid (ettevõtte arendamine ja visioon)

Õpiväljundid: õpilane oskab ladusalt suhelda juba nii tuttavatel kui ka uutel teemadel; oskab moodustada liitlauseid ning kasutada keerulisemaid sünonüüme; tunneb keerulisemaid väljendeid ning ütelusi; saab aru native speakeri kõnest, vaid mõned sõnad ja väljendid on tundmatud; oskab väljendada oma arvamust ning seda igakülgselt põhjendada; oskab koostada tekste nii igapäevastel teemadel kui ka keerulisemat ametialast kirja.

Õppematerjalid: “New Headway Pre-Intermediate”, fourth edition, “New Headway Upper-Intermediate”; John and Liz Soars; Oxford University Press 2012. “New Headway Intermediate”, fourth edition; Liz and John Soars, Oxford University Press 2012.
Nõuded õpingute lõpetamiseks, sh hindamismeetod ja -kriteeriumid:
Õppija osaleb vähemalt 80% ulatuses kontakttundides; sooritab kodutööd ja vahe- ning lõputestid.
Koolitajal on magistrikraad inglise keele filoloogia erialal.

Mai 7 (Esmaspäev) - September 21 (Reede)