Oktoober, 2019

01oct17:0021may(may 21)18:30Tööalane inglise keel B2, 120 ak/h või 40 ak/h, minigrupp (native speaker)T/N, kell 17.00 - 18.30, õpetaja Rachel Armstrong, 1350 EUR (120 ak/h) või 450 EUR (40 ak/h)1 Guest is attending

Koolituse kogumaht on 240 ak/h, millest kontakttundide arv on 120 ak/h (tunnid koolis).

Koolitus toimub T/N kell 17.00 – 18.30.

B2 taseme koolitus läbib järgmisi teemasid:
Finantsalane sõnavara
Majandusuudiste arutamine ning analüüsimine
Turundus (erinevad turunduskanalid)
Statistika (erinevate majandusvaldkondade statistiline analüüs)
Innovatsioon ja tootearendus (teadusteemaliste artiklite analüüs ja arutamine)
Ettevõtte tuleviku prognoosid (ettevõtte arendamine ja visioon)
Ärikirja koostamine (viisakas pöördumine ning kirja lõpetamine)

B2 õpiväljundid:

Saab aru ladusast kõnest erinevatel igapäevastel teemadel; oskab koostada ametlikku ning igapäevaelu kirjeldavaid kirju;
saab ajalehe artiklite tekstide sisust aru, kuid mitte kõikidest sõnadest; tunneb sünonüüme ning oskab neid kasutada erinevates
kontekstides; oskab koostada keerulisemaid liitlausetega tekste; oskab kasutada suurt ja väikest algustähte ning tunneb kokku-lahku
kirjutamise reeglit; oskab ladusalt väljendada arvamusi erinevatel ühiskondlikel teemadel
(võib esineda üksikuid grammatikavigu).

Õppematerjalid: “New Headway Upper-Intermediate”, fourth edition; John and Liz Soars; Oxford University Press 2005.

Koolitajal on magistrikraad inglise keele filoloogia erialal või on lõpetanud õpetajate koolituse inglise keele erialal (native speaker).

Oktoober 1 (Teisipäev) 17:00 - Mai 21 (Neljapäev) 18:30

OpenSpaces Still Available