Veebruar, 2018

This is a repeating event

22veb - 29sepveb 2200:00sep 29Tööalane inglise keel B1-B2, minigrupp (4-5 osalejat grupis)T/N, kell 09.15 - 10.45, õpetaja Silvia Tõnupärt 1350 €

Õppe kogumaht on 240 akadeemilist tundi, millest kontakttunde on 120 akadeemilist tundi.

B1 taseme koolitus läbib järgmisi teemasid:
Meedia roll ühiskonnas (sotsiaalmeedia, internet, ajalehed)
Kombed, tavad ja tähtpäevad (tähtpäevade kirjeldamine)
Väliskülalised Eestis (tähtsaimad vaatamisväärsused ja nende kirjeldamine)

B2 taseme koolitus läbib järgmisi teemasid:
Finantsalane sõnavara
Majandusuudiste arutamine ning analüüsimine
Turundus (erinevad turunduskanalid)
Statistika (erinevate majandusvaldkondade statistiline analüüs)
Innovatsioon ja tootearendus (teadusteemaliste artiklite analüüs ja arutamine)
Ettevõtte tuleviku prognoosid (ettevõtte arendamine ja visioon)
Ärikirja koostamine (viisakas pöördumine ning kirja lõpetamine)

B2 õpiväljundid:

Saab aru ladusast kõnest erinevatel igapäevastel teemadel; oskab koostada ametlikku ning igapäevaelu kirjeldavaid kirju;
saab ajalehe artiklite tekstide sisust aru, kuid mitte kõikidest sõnadest; tunneb sünonüüme ning oskab neid kasutada erinevates
kontekstides; oskab koostada keerulisemaid liitlausetega tekste; oskab kasutada suurt ja väikest algustähte ning tunneb kokku-lahku
kirjutamise reeglit; oskab ladusalt väljendada arvamusi erinevatel ühiskondlikel teemadel
(võib esineda üksikuid grammatikavigu).

Õppematerjalid: “New Headway Upper-Intermediate”, fourth edition; John and Liz Soars; Oxford University Press 2005.

Koolitajal on magistrikraad inglise keele filoloogia erialal või on lõpetanud õpetajate koolituse inglise keele erialal (native speaker).

Veebruar 22 (Neljapäev) 00:00 - September 29 (Laupäev) 00:00