Oktoober, 2019

28oct(oct 28)08:0010jun(jun 10)09:30Tööalane inglise keele kursus B2, 120 ak/h (1350 EUR) või 40 ak/h (450 EUR), minigruppE/K, kell 08.00 - 09.30, õpetaja Rachel ArmstrongOle esimene registreerimaks ennast kursusele

Õppe kogumaht on 240 akadeemilist tundi, millest kontakttunde on 120 akadeemilist tundi.

B2 taseme koolitus läbib järgmisi teemasid:
Finantsalane sõnavara
Majandusuudiste arutamine ning analüüsimine
Turundus (erinevad turunduskanalid)
Statistika (erinevate majandusvaldkondade statistiline analüüs)
Innovatsioon ja tootearendus (teadusteemaliste artiklite analüüs ja arutamine)
Ettevõtte tuleviku prognoosid (ettevõtte arendamine ja visioon)
Ärikirja koostamine (viisakas pöördumine ning kirja lõpetamine)

B2 õpiväljundid:

Saab aru ladusast kõnest erinevatel igapäevastel teemadel; oskab koostada ametlikku ning igapäevaelu kirjeldavaid kirju;
saab ajalehe artiklite tekstide sisust aru, kuid mitte kõikidest sõnadest; tunneb sünonüüme ning oskab neid kasutada erinevates
kontekstides; oskab koostada keerulisemaid liitlausetega tekste; oskab kasutada suurt ja väikest algustähte ning tunneb kokku-lahku
kirjutamise reeglit; oskab ladusalt väljendada arvamusi erinevatel ühiskondlikel teemadel
(võib esineda üksikuid grammatikavigu).

Õppematerjalid: “McMillian B1/B2 + and C1 + Business Language” ja “Cambridge B1/B2′ tests/exercises”.

Koolitajal on magistrikraad inglise keele filoloogia erialal või on lõpetanud õpetajate koolituse inglise keele erialal (native speaker).

Oktoober 28 (Esmaspäev) 08:00 - Juuni 10 (Kolmapäev) 09:30

OpenSpaces Still Available