Jaanuar, 2018

This is a repeating event

15jan17:30Tööalane inglise keele suhtluskursus tasemele B1 - Английский для работы на уровень В1Пн/Ср 17.30 - 19.00, объём 40 ак.ч. в группе из 5 человек. Стоимость 450 евро. Преподаватель Виктория Гутак.Ole esimene registreerimaks ennast kursusele

Курс на уровень В1 представляет собой первую часть из 4-х и предназначен тем, кто владеет языком на начальном уровне. В процессе обучения будут рассмотрены темы: различные должности, описание работы и трудовых обязанностей, роль средств масс-медиа в обществе, экономика с Эстонии, налоговая система, обычаи и знаменательные даты, зарубежные гости в Эстонии, приём гостей из партнёрской фирмы, страхование, телефонные переговоры, профессиональная лексика в написании деловых писем.

Õppe kogumaht on 80 akadeemilist tundi, millest kontakttundide arv on 40 ak/h.

B1 taseme koolitus läbib järgmisi teemasid:
Meedia roll ühiskonnas (sotsiaalmeedia, internet, ajalehed)
Kombed, tavad ja tähtpäevad (tähtpäevade kirjeldamine)
Väliskülalised Eestis (tähtsaimad vaatamisväärsused ja nende kirjeldamine)

Õpiväljundid: õpilane oskab suhelda juba tuttavatel teemadel; oskab moodustada liitlauseid ning kasutada sünonüüme; saab aru native speakeri kõnest, kui kasutatakse lihtsamaid lauseid ning kõneldakse aeglasemalt; oskab väljendada oma arvamust ning seda põhjendada; oskab koostada tekste igapäevastel teemadel ning lihtsamat ametialast kirja.

Õppematerjalid: “New Headway Pre-Intermediate”, fourth edition; John and Liz Soars; Oxford University Press 2012. “New Headway Intermediate”, fourth edition; Liz and John Soars, Oxford University Press 2012.
Nõuded õpingute lõpetamiseks, sh hindamismeetod ja -kriteeriumid:
Õppija osaleb vähemalt 80% ulatuses kontakttundides; sooritab kodutööd ja vahe- ning lõputestid.
Koolitajal on magistrikraad inglise keele filoloogia erialal.

(Esmaspäev) 17:30

Event is pending 4 more guests for it to happen