Jaanuar, 2020

27jan01aprEvent OverRootsi keel A1, 40 ak/h, minigruppE/K, kell 12.00 - 13.30, õpetaja Anne Roovere, 384 EUR

Kursuse kogumaht on 80 ak/h, millest auditoorsete tundide arv on 40 ak/h.

Kursusel läbitavad teemad:

Enese tutvustamine
Perekonnaliikmed ja sugulusastmed
Kohtumise planeerimine
Nädalapäevad, numbrid, kuupäevad, kellaajad
Päevakava tutvustamine
Tulevik ja planeeritavad tegevused
Omadussõnad (värvid ja muud omadussõnad esemete kirjeldamiseks)
Ilmafraasid
Söök ja jook
Reisimine (komandeering Rootsis: lennupiletite, hotelli broneerimine, kohtumise kokku leppimine)
Traditsioonid ja pühad Rootsis

Õpik:

Rivstart, Svenska för nybörjare, online õppevahendid ja teised õpetaja poolt koostatud õppematerjalid.

Õpiväljundid:

Õpilane oskab lihtlausetega tutvustada ennast ning enda perekonda; oskab koostada lihtsamaid ametialaseid e-kirjasid; tunneb teenindusalaseid väljendeid; saab aru aeglasest native speakeri kõnest juba tuttaval teemal; saab aru lihtsamast igapäevaelu puudutavast tekstist.

Õppemeetod:

Rõhk on suhtlemisel, rollimängudel, dialoogidel; samuti harjutame kirjalikku oskust, st e-mailide
koostamist. Loomulikult õpime seejuures grammatikat – mänguliselt, lõbusalt ja tõhusalt 🙂

Koolituse lõpetamise tingimused:

Õppejõud:

Anne Roovere, Tartu Ülikool MA.
Rootsi keelega on Anne Roovere olnud seotud alates 1998. aastast, kui ta hakkas õppima Noarootsi Gümnaasiumis. Vahepeal elas ja õppis ta aasta Rootsis ning 2001. aastal alustas rootsi keele õpingutega Tartu Ülikoolis. 2005. aastal omandas Anne seal rootsi keele erialal bakalaureusekraadi ning 2008. aastal magistrikraadi. Hiljem on Anne Roovere täiendanud end nii Rootsis kui Tartu Ülikooli juures. Anne Roovere kuulub ka Eesti Rootsi Keele Õpetajate Seltsi.

Jaanuar 27 (Esmaspäev) 12:00 - Aprill 1 (Kolmapäev) 13:30