09sep(sep 9)12:1513nov(nov 13)13:45(September 9) 12:15 - (November 13) 13:45 Itaalia keel A1.1, 60 ak.t. (40 ak.t. kontakttunde + iseseisva töö tunde 20 ak.t.)E ja K, kell 12.15 - 13.45, õpetaja Kristel Krünberg, 488 EUR OrganiseerjaCity KeeltekoolMillise keele baasil kursusItaaliaMillisele sihtgrupileAdults,Tööalane

Õppe sihtgrupp: itaalia keel A1 kursus on mõeldud neile, kes pole varem itaalia keelt õppinud või omavad väga väheseid eelnevaid teadmisi itaalia keelest.

Kursuse kogumaht on 60 ak.t., millest 40 ak.t. on kontakttunnid õpetajaga ning 20 ak.t. on iseseisva töö tunde.

Kursuse teemad:
Enda tutvustamine
Viisakusväljendid
Esimene kohtumine
Kellaajad, nädalapäevad ja kuud
Igapäevased tegevused ja hobid
Söök ja jook
Poes, restoranis ja kohvikus
Riided ja värvid
Elukoht
Linnas tee küsimine
Ilmafraasid

— oskab kirjeldada ennast, oma pere ja igapäevaseid tegevusi lihtlausetega ning oskab esitada küsimusi teise inimese kohta info saamiseks
— mõistab lihtsamat itaaliakeelset teksti (reklaamteksti, kohvikus menüüsid ja toitude/jookide kirjeldusi, inimest või eset kirjeldavaid tekste, kohtumisi kokkuleppivat teksti)
— saab aru lihtsamast itaaliakeelsest kõnest juba tuttaval teemal (nt teenindussektoris)
— oskab koostada lihtsamat teksti info või juhiste küsimiseks, kohtumise kokkuleppimiseks või enda kirjeldamiseks

Õpetaja: Kristel Krünberg — Kristel on lõpetanud Tartu Ülikoolis romanistika eriala ning on viimased 20 aastat õpetanud nii itaalia, hispaania, portugali, prantsuse kui ka inglise keelt. Kristel valdab veel kesktasemel araabia ja ungari keelt.

Õppe lõpetamise tingimused: kõikidele, kes on kursusel osalenud 70% ning sooritanud lõpueksami positiivsele tulemusele, väljastatakse tunnistus. Neile, kes osalevad tundides vähemalt 50% ja lõpueksamit ei soorita, väljastatakse tõend kursusel osalemise kohta.

Registreeru kursusele

Soovin registreerida

Registreerimine avatudKursusel on veel vabu kohti!

09/09/2024 12:15 - 13/11/2024 13:45

Muud kursused