09sep(sep 9)12:0018dec(dec 18)13:30(September 9) 12:00 - (Detsember 18) 13:30 Rootsi keel A1, 100 ak.t. (60 ak.t. kontakttunde + 40 ak.t. iseseisva töö tunde)E ja K, kell 12.00 - 13.30, õpetaja Kristel Kääramees, 732 EUR (saab tasuda igakuiselt) OrganiseerjaCity KeeltekoolMillise keele baasil kursusRootsiMillisele sihtgrupileAdults,Tööalane

Õppe sihtgrupp: Rootsi keele kursus A1 on mõeldud neile, kes ei ole kunagi varem rootsi keelt õppinud ning soovivad alustada täiesti nullist.

Kursuse A1 teemad:
Enese tutvustamine
Perekonnaliikmed ja sugulusastmed
Kohtumise planeerimine
Nädalapäevad, numbrid, kuupäevad, kellaajad
Päevakava tutvustamine
Hobid ja igapäevased tegevused (meeldib/ei meeldi + infinitiiv)
Tulevik ja planeeritavad tegevused
Omadussõnad (värvid ja muud omadussõnad esemete kirjeldamiseks)
Ilmafraasid
Söök ja jook
Reisimine (lennupiletite, hotelli broneerimine, kohtumise kokku leppimine)
Traditsioonid ja pühad Rootsis

Õpiväljundid A1 tasemel:
— oskab lihtlausetega kirjeldada end, enda pere ning igapäevaseid tegevusi
— mõistab lihtsamat igapäevast teksti juba tuttaval teemal (nt kohtumiste kokkuleppimine, igapäevaste tegevuste kirjeldamine, lühikesi tekste reklaamide kohta või ürituste kohta, korterikuulutuste kohta)
— saab aru väga lihtsast rootsikeelsest kõnest, kus palutakse tal kirjeldada iseend või plaane ja kavatsusi ning oskab küsida lihtsaid küsimusi vast
— tunneb grammatikareegleid, mis on nõutavad A1 tasemel

Õpik: Rivstart/Mål, Svenska för nybörjare, online õppevahendid ja teised õpetaja poolt koostatud õppematerjalid.

Õpetaja: Kristel Kääramees, Tartu Ülikool, Skandinavistika (rootsi keele filoloogia)

Õppemeetod: Rõhk on suhtlemisel, rollimängudel, dialoogidel; samuti harjutame kirjalikku oskust, st e-mailidekoostamist. Loomulikult õpime seejuures grammatikat — mänguliselt, lõbusalt ja tõhusalt.

Tunnistus kursuse läbimise kohta väljastatakse kõikidele neile, kes on osalenud vähemalt 70% kursusel ning sooritanud lõpueksami positiivsele tulemusele. Tõend väljastatakse neile, kes on osalenud tundides vähemalt 50%, kuid ei ole sooritanud lõpueksamit.

Registreeru kursusele

Soovin registreerida

Registreerimine avatudKursusel on veel vabu kohti!

09/09/2024 12:00 - 18/12/2024 13:30

Muud kursused