23sep(sep 23)17:3012feb(feb 12)19:00(сентябрь 23) 17:30 - (февраль 12) 19:00 Soome keele A2 taseme suhtluskursus, 160 ak.t. (kontakttunde 80 ak.t. + iseseisva töö tunde 80 ak.t.)E ja K, kell 17.30 - 19.00, õpetaja Mika Juhani Hamari, 976 EUR Event Organized ByCity KeeltekoolEvent Type SoomeEvent Type 2Adults,Tööalane

Event Details

Õppe kogumaht on 160 ak.t., millest kontakttundide arv õpetajaga on 80 ak.t. ning iseseisva töö tunde on 80 ak.t..

Õppe sihtgrupp: A2 kursus on mõeldud neile, kel on olemas soome keeles baassõnavara ja teadmised ning soovivad harjutada igapäevast suhtlust soomlastega.

Kursuse teemad (õpilased saavad teha ettepanekuid teemade osas):
Enda tutvustamine
Minu töö
Päevakava ja plaanid
Kliendisuhtlus
Viisakusväljendid ja ametikiri
Tulevikuplaanid
Eluase
Reisimine

Oskab koostada liitlausetega teksti enda, oma pere ja igapäevaste tegevuste kirjeldamiseks.
Suudab end väljendada liitlausetega teemadel, mis puudutavad igapäevaelu.
Saab aru aeglasest soomekeelsest tekstist juba tuttaval teemal.
Saab aru tekstidest, mis käsitlevad igapäevaseid ja tööalaseid teemasid (info otsimine, lihtsamad juhendid, inimeste kohta küsimuste küsimine, objektide ja esemete kirjeldamine, igapäevaste tegevuste kirjeldamine, kohtumiste kokkuleppimine).

Õppe lõpetamise tingimused: kõikidele, kes on kursusel osalenud 70% ning sooritanud lõpueksami positiivsele tulemusele, väljastatakse tunnistus. Neile, kes osalevad tundides 50% ja lõpueksamit ei soorita, väljastatakse tõend kursusel osalemise kohta.

Õpetaja: kõrgharidusega õpetaja.

RSVP to event

Make sure to RSVP to this amazing event!

Yes

OpenSpaces Still Available

Can not make it to this event?Change my RSVP

Time