Uudised

City Keeltekoolil on olnud au osaleda Erasmus+ õpirännete projektis aastatel 2016 – 2018, mille eesmärgiks on õppida teistelt Euroopa keeltekoolidelt ning kirjastajatelt, kuidas õpetada keeli tõhusamalt ja huvitavamalt kaasates õppeprotsessi kommunikatiivõppe meetode ning online platvorme.

Projekt nr 2016-1-EE01-KA104-017086 raames külastasid meie kooli õpetajad keeltekoole nii Saksamaal kui ka Belgias ning online-õppe platvormidega tegelevat kirjastust Norras. 2016. aasta novembris käis meie inglise ja saksa keele õpetaja Kirsti Sinivee Saksamaa keeltekoolis nimega Sprachschule aktiv, kus ta osales inglise ja saksa keele tundides ning andis ka ise kõrgema taseme inglise keele tunde. Kuna antud keeltekoolis õpivad õpilased erinevatest maailma osadest ning kultuuridest, siis toimub keeleõpe peamiselt õpetatavas keeles ning õppematerjalid olid koostatud justkui stardipaketina iseseisvasse ellu astumiseks sisaldades teemasid korteri üürimisest, töö otsimisest ja tähtsamatest ametkondadest, kellega tõenäoliselt puututakse kokku. Kuna paljud keeleõppijad otsivad ka samal ajal tööd, siis oli kursuste kava üles ehitatud võimalikult tööalase sõnavara keskselt.

Tööalase keele õpetamist õppis ka City Keeltekooli norra keele õpetaja Britta Tamverk Norras sügisel 2017. Fagbokforlageti poolt korraldatud kursustel õpetati kasutama online õppeplatvormi nimega Migranorsk. Migranorski platvorm on kõikehõlmav, st et samas platvormis saab sooritada keeletaseme määramiseks testi, iseseisvalt õppida online platvormi kaudu tasemete kaupa keelt, sooritada vaheeksameid ning saada ka lõputunnistus. Antud platvorm on hea abiline ja täiendus keeletundide andmisel.

2018. aasta kevadel sai Belgias, Antwerpenis, külastatud keeltekooli Hello Languages. City Keeltekooli juhataja Britta Tamverk kohtus töövarjuna Hello Language-i keeltekooli juhataja Tanika Kenens-iga, kellega sai arutatud keeltekooli ülesehitust, tundide ülesehitust, õpetamismeetode ning üldisemalt tuleviku visioone ning koostöövõimalusi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust allpoololeva vormi kaudu:)