Privaatsuspoliitika

– **Nimi:** _gat#
**Aegub:** 1 minut

– **Nimi:** _ga_#
**Eesmärk:** Kasutatakse üksikute kasutajate eristamiseks, määrates juhuslikult genereeritud numbri kliendiidentifikaatoriks, mis võimaldab külastuste ja seansside arvu arvutada
**Aegub:** 1 aasta 11 kuud 29 päeva

– **Nimi:** _ga
**Aegub:** 1 aasta 11 kuud 29 päeva

– Chrome
– Internet Explorer
– Firefox
– Safari
– Edge
– Opera

Lisaks pakuvad enamik reklaamivõrgustikke võimalust loobuda sihitud reklaamidest. Kui soovite rohkem teavet saada, külastage:
– Digital Advertising Alliance
– Digital Advertising Alliance of Canada
– European Interactive Digital Advertising Alliance

Mis on muud jälgimistehnoloogiad, näiteks veebimajakad?

Küpsised ei ole ainus viis külastajate äratundmiseks või jälgimiseks veebisaidil. Võime aeg-ajalt kasutada ka teisi sarnaseid tehnoloogiaid, nagu veebimajakad (mida mõnikord nimetatakse jälgimispiksliteks või selgeks gifiks). Need on pisikesed graafilised failid, mis sisaldavad unikaalset identifikaatorit, mis võimaldab meil ära tunda, kui keegi on meie veebisaiti külastanud või avanud meili, mis neid sisaldab. See võimaldab meil näiteks jälgida kasutajate liiklusmustreid veebisaidi ühelt lehelt teisele, edastada või suhelda küpsistega, mõista, kas olete veebisaidile jõudnud kolmanda osapoole veebisaidil kuvatud veebireklaamist, parandada saidi jõudlust ja mõõta meiliturunduskampaaniate edu. Paljudel juhtudel sõltuvad need tehnoloogiad küpsiste nõuetekohasest toimimisest ja seega kahjustab küpsiste keelamine nende toimimist.

Kuvate te sihitud reklaame?

Kolmandad osapooled võivad paigaldada küpsiseid teie arvutisse või mobiilseadmesse, et pakkuda meie veebisaidi kaudu reklaame. Need ettevõtted võivad kasutada teavet teie külastuste kohta sellele ja teistele veebisaitidele, et pakkuda asjakohaseid reklaame kaupade ja teenuste kohta, mis võivad teile huvi pakkuda. Samuti võivad nad kasutada tehnoloogiat, mida kasutatakse reklaamide tõhususe mõõtmiseks. Nad saavad seda teha, kasutades küpsiseid või veebimajakaid, et koguda teavet teie külastuste kohta sellele ja teistele saitidele, et pakkuda asjakohaseid reklaame kaupade ja teenuste kohta, mis võivad teile huvi pakkuda. Selle protsessi käigus kogutud teave ei võimalda meil ega neil tuvastada teie nime, kontaktandmeid ega muid üksikasju, mis otseselt teid tuvastavad, välja arvatud juhul, kui otsustate need anda.

Kust ma saan lisateavet?