TAANI KEEL

Hej! Her er det noget interessant for alle.

Taani Keele lipp
Taani keele kursused
Meie taani keele kursuste grupid on mõistlikult väikesed (kuni 7 inimest) selleks, et pakkuda õppijale personaalset lähenemist ja võimaldada õpetajal tegeleda iga õppijaga vastavalt tema oskustele ja vajadustele.

Pakutavad tasemed on A1- C1 ehk algtasemest kuni vilunud keelekasutaja tasemini välja. Asume Tallinna kesklinnas keset ärikvartalit Stockmanni ja SEB peahoone vahetus läheduses. Tulge meie kursustega tutvuma!:)

Loe edasi..

Igale õppijale on valmis pandud õpimapp koos materjalidega. Kursustel õpime nii õpikute kui ka õpetaja poolt koostatud õppematerjalide järgi. Vaatame lühemaid vastavale tasemele mõeldud videolõike, loeme uudiseid ning mängime rollimänge. Klassi tahvlimaterjal saadetakse e-mailiga õppijatele pärast igat tundi, mis on väga mugav lahendus, kui käsi kiiresti kirjutades krampi kisub. Seega ei pea muretsema, et tunnis ei jõua kõike üles kirjutada ning oluline informatsioon kaduma läheb. Esimesse tundi tulijatel soovitame kaasa võtta vaid hea tuju.

Taani keele kursuseid viib läbi õpetaja Anna Räbokon, kes on taani keele õpetajana töötanud mitmes erinevas keeltekoolis ning samuti Järveotsa gümnaasiumis. Momendil töötab Anna lisaks taani keele õpetamisele tõlkebüroos projektijuhina. Anna on noor ning energiline tore õpetaja, kes on vaieldamatult oma ala ekspert.

Taani keelest.

Taani keel on Skandinaavia keelte hulka kuuluv germaani keel. Osates taani keelt, saate ka üsna hästi aru norra keelest ning mõningal määral rootsi keelest. Taani on oma dialektidelt sama killustatud nagu Norragi. Võib juhtuda, et ühte ja sama emakeelt kõnelevad inimesed ei saa aru üksteisest.

Taani keelt iseloomustavad täishääliku ühendite paljusus, mis muudab keele „pehmeks“. Kohati meenutab taani keele hääldus isegi saksa või hollandi keelt. Kindlasti on taani keeles põnev õppida numbreid. Numbreid moodustatakse matemaatiliste tehete abil. Tulge ja proovige, kuidas see teil õnnestub.

Registreeri Kursustele
Vajutades pildi peale vasakul

Alustavad taani keele kursused

Tasemed: A1 – algtase (algajatele, kes pole kunagi varem keelt õppinud), A2 – elementaartase, 
B1 – madalam kesktase/kesktase, B2 – kõrgem kesktase.
 

Korraldame nii tööalase keele kursusi kui ka tavakeele kursusi. Tavakursused toimuvad 2 korda nädalas, 2 akadeemilist tundi korraga ja kestavad 10 – 16 nädalat (sõltuvalt kursuse mahust). Intensiivkursused toimuvad 3 – 5 korda nädalas, 4 akadeemilist tundi korraga ning kestavad 3 – 5 nädalat (sõltuvalt kursuse mahust). Palume Teil ära täita “Registreeru kursusele” vorm ning me anname Teile teada, millal järgmine kursus on alustamas.
Juhul kui tavagrupp (7 – 10 õppijat grupis ning õppemaht 60 ak/h) ei komplekteeru, siis pakume Teile võimalust liituda minigrupiga (4 õppijat grupis ning õppemaht 40 ak/h). Grupid alustavad täitumise korral esimesel võimalusel.

Saadame enne kursuse algust kinnituse kursuse toimumise kohta.

Tutvu meie õpetajatega

Tutvu keeletasemetega

Tutvu meie dokumentide ja õppekavaga

X
X